Proefveldbezoek en machinedemonstraties bataat 2022
Save the date - dinsdag 6 september 2022 - start om 13u30
Auteur: Tack Annelien/vrijdag 15 juli 2022/Categorieën: Openluchtteelt, Andere_gewassen_OL, bataat_OL, Innovaties, bataat_INNO, Projecten, Vlaamse Overheid, Dept. L en V, BODK, VLAIO (ex IWT), MAXBAT, Thema, bemesting, rassen, teelttechniek, Water, Voorlichting, proefveldbezoek, projectinfo, Actueel, Niet-leden, Agenda
Op dinsdag 6 september 2022 organiseren we een proefveldbezoek en machinedemonstraties voor de teelt van bataat'. Het programma omvat een rondgang waarin naast de tussentijdse proefresultaten van 2022, mechanische onkruidbestrijding en machinedemonstraties aan bod komen. Het nieuwe VLAIO LA-traject ‘Maxbat: Maximaliseren van de productuniformiteit en -kwaliteit in de teelt en bewaring van bataat' wordt voorgesteld.
Programma
- Rassenonderzoek bataat
- Opbrengstpotentieel
- Droogtetolerantie
- Invloed van ammoniumpolyfosfaat (APP)
- Nieuw VLAIO LA-traject ‘Maxbat’
- Machinedemonstraties bataat:
- Plant
- Oogst
- Mechanische onkruidbestrijding
Een gedetailleerder programma volgt.
Deelname is gratis!
Wanneer?
Dinsdag 06 september 2022 - start om 13u30
Waar?
PCG vzw
Karreweg 6, 9770 Kruisem
Meer info?
Annelien Tack - +32(0)9 331 60 83 - annelien[at]pcgroenteteelt.be
In samenwerking met
In het kader van het Dept. L & V project 'Slimme combinatie van teeltkeuze en technologie voor een rendabele klimaatrobuuste land- en tuinbouw' en de Operationele groep 'MEBAT: Mechanisatie voor opschaling van de teelt van bataat'.