GO

Nieuws

Enquête bacterieziekten in prei en kool

Enquête bacterieziekten in prei en kool

In het kader van het LA-traject VLAIO 'Optimalisatie van een faagtherapie tegen bacteriële pathogenen in kool en prei'

Auteur: PCG openluchtteam/woensdag 29 maart 2017/Categorieën: Openluchtteelt, Koolgewassen_OL, koolgewassen_algemeen_OL, Prei_OL, Projecten, Vlaamse Overheid, VLAIO (ex IWT), FAAG, Actueel, Niet-leden

 

 

 

 

Beste preitelers,

Op 1 oktober 2016 is het LA-traject (Vlaio) ‘Optimalisatie van een faagtherapie tegen bacteriële pathogenen in kool en prei’ van start gegaan.

Dit project wordt uitgevoerd in samenwerking met PCG, Inagro, Ilvo en KU Leuven.

Aanvullend aan het project zijn enkele bachelor studenten van KU Leuven aan de slag gegaan rond dit thema.

Zij hebben een online enquête opgesteld om telers van prei en kolen te bevragen over bacteriële infecties en het gebruik van bacteriofagen.

Klik hier voor de enquête!

Jullie bijdrage wordt enorm geapprecieerd!

 

Meer info?

Louis Lippens

 

In samenwerking met

         

Print

Aantal keer bekeken (14581)/Commentaren (0)

Links

123movies